Home » Bez kategorii » Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę

Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę

Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę
27-28 listopada 2017 r.

            Od kilkudziesięciu lat Unia Apostolska Kleru pielgrzymuje na Jasną Górę.

            Tegoroczna Pielgrzymka UAK odbędzie się w dniach 27-28 listopada pod hasłem: Z Synem swym z nami idź, Maryjo. Do podjęcia tego tematu inspiruje Jubileusz 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie, kult Niepokalanego Serca wpisany w UAK przez jej Założycieli oraz związanie UAK w Polsce z Jasną Górą, które dokonało się w roku 1938.

            Niniejszym więc zapraszam Księży unionistów, sympatyków i kandydatów do UAK do udziału w tej Pielgrzymce. (Zobacz program).

            Dnia 27 listopada br. po obiedzie, o godz. 14.30, w Kaplicy Różańcowej, odbędzie się spotkanie Księży Dyrektorów Diecezjalnych, na którym dokonają wyboru nowego Dyrektora Krajowego UAK, po upływie kadencji obecnego.

            Wraz z Pielgrzymką UAK, dnia 27 listopada br., rozpoczną się także rekolekcje kapłańskie dla księży unionistów i dla pragnących przeżyć je w duchu UAK i trwać będą do 30 listopada br.

            Pierwsza część rekolekcji od poniedziałku 27 listopada (godz. 11.00) do południa we wtorek (28 listopada) będzie według porządku Pielgrzymki UAK w Kaplicy Różańcowej na Jasnej Górze.

            Dalsza część rekolekcji od południa we wtorek, dnia 28 listopada do południa 30 listopada br., odbywać się będzie w domu Instytutu Prymasa Wyszyńskiego, ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12.

            Księża pragnący uczestniczyć w tych rekolekcjach zamawiają miejsce bezpośrednio w domu Instytutu Prymasa Wyszyńskiego (telefon: 34 361 52 28).

            Rekolekcje prowadzi ks. dr hab. Zdzisław LEC z Wrocławia.

                                                                                        Pozostając w więzach
braterstwa kapłańskiego serdecznie zapraszam

 

Ks. Tomasz Rusiecki

Dyrektor Krajowy

Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa

Kielce, dnia 23 czerwca 2016 r.

Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę Reviewed by on . Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę 27-28 listopada 2017 r.             Od kilkudziesięciu lat Unia Apostolska Kleru pi Pielgrzymka Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Jezusa na Jasną Górę 27-28 listopada 2017 r.             Od kilkudziesięciu lat Unia Apostolska Kleru pi Rating: 0
scroll to top