Home » Bez kategorii » Wieczernik UAK Drohiczyn 28. 06. 2019

Wieczernik UAK Drohiczyn 28. 06. 2019


Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i czterdziesto-godzinne nabożeństwo eucharystyczne w parafii Miłkowice Maćki, stały się okazją do kolejnego spotkania Unii Apostolskiej Kleru Najświętszego Serca Pana Jezusa w diecezji drohiczyńskiej.
Spotkanie rozpoczęło się adoracją Najświętszego Sakramentu. W samo południe rozpoczęła się uroczysta msza św. koncelebrowana. Trzech kapłanów sprawowało mszę św. w intencji o uświęcenie kapłanów. Dzisiejsze święto zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II, dniem modlitw o uświęcenie kapłanów. Ksiądz Marcin Szymanik w homilii przedstawił historię kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa i powiedział, że jeśli nie pozna się naprawdę Jezusa, to nie znajdzie się czasu ani na modlitwę osobistą, ani na adorację Najświętszego Sakramentu.
Następna część spotkania odbyła się na plebanii u miejscowego proboszcza.

Wieczernik UAK Drohiczyn 28. 06. 2019 Reviewed by on . Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i czterdziesto-godzinne nabożeństwo eucharystyczne w parafii Miłkowice Maćki, stały się okazją do kolejnego spotkani Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i czterdziesto-godzinne nabożeństwo eucharystyczne w parafii Miłkowice Maćki, stały się okazją do kolejnego spotkani Rating: 0
scroll to top