Home » Bez kategorii » Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze

Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze

Niech naszemu rozważaniu poświęconemu wezwaniu: Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, towarzyszą dwa wybrane teksty z Pisma Świętego. Mianowicie: „Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca”, słowa zaczerpnięte z (Flp 2,9-11) oraz „Baranek zabity jest godzien wziąć potęgę i bogactwo, i mądrość, i moc, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo”, słowa zaczerpnięte z (Ap 5,12).
Jezus, Jego Serce jest najgodniejsze wszelkiej chwały – tę oczywistą prawdę uświadamiamy sobie właśnie teraz.
To, co nam w tym momencie tak od razu przychodzi na myśl, aby okazać Sercu Jezusa naszą największą cześć i uszanowanie, to pewnie znany nam wszystkim hymn: „Chwała na wysokości Bogu” śpiewany, albo recytowany podczas Mszy w czasie świąt i uroczystości.
Serce Jezusa – „Chwalimy Cię. Błogosławimy Cię. Wielbimy Cię. Wysławiamy Cię. Dzięki Ci składamy, bo wielka jest chwała Twoja”.
Wychwalamy nieskończoną miłość Serca Jezusowego jaką do tej pory okazało, okazuje i ciągle będzie okazywać całemu stworzonemu światu.
Dostrzegając nieskończoną miłość Serca Jezusowego, chcemy także naszych bliźnich zachęcać i pobudzać do okazywania wdzięczności i uwielbienia Najświętszemu Sercu Jezusa.
Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, zmiłuj się nad nami.

Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze Reviewed by on . Niech naszemu rozważaniu poświęconemu wezwaniu: Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, towarzyszą dwa wybrane teksty z Pisma Świętego. Mianowicie: „Dlate Niech naszemu rozważaniu poświęconemu wezwaniu: Serce Jezusa, wszelkiej chwały najgodniejsze, towarzyszą dwa wybrane teksty z Pisma Świętego. Mianowicie: „Dlate Rating: 0
scroll to top