Home » Bez kategorii » Życzenia Wielkanocne 2021

Życzenia Wielkanocne 2021

Wrocław, Wielkanoc 2021 r.

Drodzy Księża Biskupi Unioniści

Drodzy Radni Krajowi UAK

Drodzy Dyrektorzy Diecezjalni UAK

Drodzy Bracia Unioniści

 

Zbliżające się uroczystości wielkanocne zachęcają nas, abyśmy składali sobie życzenia.

Być może niektórzy z nas bezpośrednio zostali dotknięci korona wirusem, i pełni wdzięczności dziękują Bogu i ludziom za swoje uzdrowienie.

Być może niektórzy z nas zastanawiają się jak usprawnić działanie Unii Apostolskiej Kleru w naszej Ojczyźnie i dochodzą do wniosku, że jeszcze bardziej, jeszcze mocniej trzeba zaufać Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, do którego zbliżamy się przez cześć i szacunek wobec Niepokalanej Maryi.

Być może niektórzy z nas mają jakieś konkretne pomysły, aby usprawnić łączność i kontakt pomiędzy Dyrektorami Diecezjalnymi i wszystkimi Unionistami w Polsce i zastanawiają się jak te pomysły wprowadzić w życie.

Zmartwychwstałemu Panu przez wstawiennictwo Maryi z wielką ufnością polecam sprawy tutaj wypowiedziane. Naszych Drogich i Czcigodnych Księży Biskupów proszę o błogosławieństwo dla wszystkich Unionistów w Polsce. Wszystkich Unionistów serdecznie pozdrawiam z należnymi wyrazami szacunku.

Ks. Zdzisław Lec

Dyrektor Krajowy UAK

Życzenia Wielkanocne 2021 Reviewed by on . Wrocław, Wielkanoc 2021 r. Drodzy Księża Biskupi Unioniści Drodzy Radni Krajowi UAK Drodzy Dyrektorzy Diecezjalni UAK Drodzy Bracia Unioniści   Zbliżające Wrocław, Wielkanoc 2021 r. Drodzy Księża Biskupi Unioniści Drodzy Radni Krajowi UAK Drodzy Dyrektorzy Diecezjalni UAK Drodzy Bracia Unioniści   Zbliżające Rating: 0
scroll to top